Reference InterierTech.cz s.r.o

Je to už mnoho let, co se klientem AirMarketing.cz s.r.o. stal český výrobce nábytku InterierTech. Naše spolupráce probíhala vždy k vzájemné spokojenosti obou stran a nyní jsme se společně posunuli opět dál. Pro InterierTech jsme dokončili nové webové stránky. A to s velkou radostí, protože když vidíte skutečně poctivého podnikatele, kterému záleží na zákazníkovi, jde to vždy téměř samo.

InterierTech patří mezi zavedené výrobce nábytku v České republice. Jejich doménou je kvalita, rychlost, funkčnost a především ochota se na všem dohodnout. Nebojí se atypických prostor a díky zkušenostem a zručnosti dokáží vymyslet a realizovat i komplikované projekty na míru. Nábytek z laminovaných desek je praktický, odolný a cenově dostupný. InterierTech jím pravidelně vybavuje kanceláře, konferenční místnosti, učebny, šatny, koleje i internáty. V hotelích a restauracích se zaměřuje na elegantnost, reprezentativnost a zcela respektuje potřebu dlouhé životnosti. V domácnostech dokáže respektovat individuální požadavky na tvar zadaného nábytku i jeho užití. Samozřejmostí jsou potom konzultace i montáž nábytku. Hlavním cílem je naprostá spokojenost zákazníka. Tento nábytek si totiž nepořizujete jen na pár let. Cílem je nadčasovost a odolnost.

Jaký je InterierTech, jak vypadá jejich nábytek a co všechno tato firma dokáže a dokázala realizovat, najdete právě na nových webových stránkách realizovaných AirMarketing.cz s.r.o. Moderní designový web je vytvořen ve třech jazykových mutacích, je optimalizován pro počítače, tablety i mobilní zařízení. Je uživatelsky velmi přístupný a najdete na něm všechny potřebné informace a svěží fotografie, díky kterým bude tak snadné představit si jednotlivé kousky u vás doma.